<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Klasické USB

Reklamné USB flash disky s potlačou alebo so špeciálnym tvarom sú praktickým darčekom, ktorý zaujme nielen svojím dizajnom, ale zároveň vysokou úžitkovou hodnotou. Už to stačí k záruke úspechu týchto reklamných nosičov. Tieto praktické reklamné predmety môžete použiť pri obchodných rokovaniach, darčekové balenia potom pre obchodných partnerov, zákazníkov či zamestnancov. Na USB disky tiež môžeme nahrať informácie o Vašej spoločnosti (napr. katalógy, cenníky, fotografie produktov, atď.) Nespornou výhodou USB flash diskov je tiež to, že s vývojom technológie klesá ich cena a zároveň stúpa ich kapacita.
 

 

USB Flash disky sú dnes už úplne bežnou záležitosťou v oblasti vreckových zariadení pre ukladanie a prenášanie dát. Obvyklé plastové USB kľúčenky sa v poslednej dobe začínajú premieňať do najrôznejších tvarov a stále častejšie majú charakter odevných či módnych doplnkov. USB flash disky budú exkluzívnym prezentom vašej spoločnosti a iste sa vryjú do pamäti ako netradičný a originálny darček.

Ponúkame produkciu USB diskov rozličných tvarov a farieb a možnosť zákazkovej potlače USB flash diskov alebo razbu loga, samozrejme bez príplatku. Ponúkame široký sortiment USB flash diskov za nízke ceny: plastové, kovové, silikónové, kožené či drevené USB disky rôznych tvarov, rozmerov i kapacít.