<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

USB flash disky sú obľúbeným a praktickým firemným darčekom. Sú totiž výborným nosičom reklamy, ktorý je neustále na očiach. Kovové USB flash disky sú klasické a elegantné. Vyrobíme vám kovový USB disk ľubovoľného tvaru i dizajnu, v rôznych kapacitách a prevedeniach. 

Rovnako ako na ostatné modely flash diskov, ponúkame aj na kovové flash disky potlač alebo vyrazenie loga vašej spoločnosti a nahranie Vašich propagačných materiálov a informačných dát zdarma. Kovové USB flash disky budú exkluzívnym darčekom pre vašich obchodných partnerov i zákazníkov a určite sa vryjú do pamäti ako netradičný a originálny darček, vďaka ktorému na Vašu spoločnosť len tak nezabudnú.