<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

USB flash disky sú žiadanými a atraktívnymi firemnými darčekmi. Ich vysoká úžitková hodnota zaručuje ich úspech. Tieto praktické reklamné predmety určite ocenia Vaši obchodní partneri, zákazníci i zamestnanci. Plastové USB disky sú ľahkým a jednoduchým modelom, ktorý môže mať obdarovaný stále pri sebe a tým aj vašu spoločnosť stále na očiach. Vyrobíme vám kovový USB disk ľubovoľného tvaru i dizajnu, v rôznych kapacitách a prevedeniach.

 

Rovnako ako na ostatné modely flash diskov, ponúkame aj na plastové flash disky potlač alebo vyrazenie loga vašej spoločnosti a nahranie vašich propagačných materiálov a informačných dát zdarma. Plastové USB flash disky budú exkluzívnym prezentom vašej spoločnosti a iste sa vryjú do pamäti ako netradičný a originálny darček.