<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Ak už vás nudia klasické USB flash disky z kovov alebo plastov, dajte prednosť prírode a kúpte si USB flash disk ukrytý v kúsku drievka! Nie je totiž nad to, mať dáta skryté v štýlovom konáriku.

 

Drevené flash disky sú vyrobené z prírodných materiálov a sú vhodným reklamným predmetom pre každú spoločnosť aj pre tých, ktorým nie je ľahostajná ochrana prírody.

Rovnako ako na ostatné modely flash diskov, ponúkame aj na drevené flash disky potlač alebo vyrazenie loga vašej spoločnosti a nahranie Vašich propagačných materiálov a informačných dát zdarma. Drevené či korkové USB flash disky sa vašim zákazníkom určite vryjú do pamäti ako netradičný a originálny darček, vďaka ktorému na Vašu spoločnosť len tak nezabudnú.