<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Darčekové balenie

Balenie pre USB flash disky

 

Pre všetky realizované objednávky USB flash diskov ponúkame veľa možností darčekových balení vyrobených na mieru k Vami vybranému modelu USB disku. Balenie si môžete zvoliť podľa svojho vkusu i možností, ponúkame široký výber možností balení a najrôznejšie puzdra i krabičky, či už kovové, papierové, kartónové alebo plastové v rôznych dizajnoch.

Aby ste boli vidieť naozaj všade, môžeme vytlačiť alebo vyraziť Vaše logo tiež na darčekové krabičky či puzdra. Na kovové krabičky môžeme logo tiež laserovať pomocou gravírovania a pre náročnejších zákazníkov ponúkame aj plnofarebnú potlač a tlač obrázkov či log s farebnými prechodmi (v CMYKu).

Nie všetky balenia sú kompatibilné so všetkými typmi flash diskov. U vybraných USB flash diskov je balenie ZADARMO. Radi zodpovieme všetky Vaše otázky a odporučíme vhodné typy balení pre Vami vybraný USB disk.

Ak máte vlastnú predstavu o darčekovom balení Vašich USB flash diskov, určite pre Vás nájdeme optimálne riešenie.

Pre bližšie informácie o dostupných farbách alebo zákazkových úpravách konkrétnych modelov nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme.

 


Obchodné oddelenie