<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Nahrávanie dát

Keďže reklamné USB flash disky majú za úlohu predovšetkým propagovať Vašu firmu a produkty maximálnym možným spôsobom, ponúkame Vám ku každej objednávke ZADARMO nahratie informácií do 250MB o Vašej spoločnosti (napr. katalógy, cenníky, fotografie produktov, atď) a propagačných dát. Vďaka tejto službe môže mať tento reklamný predmet ešte väčší efekt a informačnú hodnotu.

Okrem toho Vám tiež radi pomôžeme s navrhnutím aplikácie či nastavením programu nahrávania podľa vášho želania na mieru. Rovnako jednoducho môžeme na flash disky nahrať nezmazateľný obsah či automatické spúšťanie aplikácií odkazujúcich na online rozcestník Vašich produktov a služieb.

Dáta nahrávame na flash disky priamo vo výrobe a po nahratí prechádzajú dáta ešte výstupným testom, ktorý zaručuje ich bezproblémové použitie.

Štandardné nahratie dát


Jedná sa o bežnú a užívateľsky prívetivú formu nahrávania informačných materiálov, propagačných dát, obrázkov, cenníkov či katalógov pre Vašich partnerov i zákazníkov. Vaše dáta nahráme priamo do koreňového adresára USB disku, kde si ich Vaši zákazníci môžu zobraziť po pripojení flash disku k počítaču.

Automatické spustenie obsahu (autoplay)


Jedná sa o maximálne priamu formu nahrávania Vašich dát. Po pripojení flash disku k počítaču je nahratý obsah automaticky spustený operačným systémom. Týmto spôsobom je tak priamo spustený Vami zvolený obsah, nainštalovaná aplikácia, alebo dôjde k automatickému odkazu na webové stránky (záleží na Vašom prianí). Nevýhodou tejto funkcie je, že sú blokované novšími operačnými systémami počítačov. Obsah flash disku zostáva užívateľovi prístupný a možno zobraziť po pripojení flash disku k počítaču, nezobrazí sa ale automaticky.

Automatické spustenie menu (autorun)


Vďaka tejto aplikácii sa Vaše informačné alebo propagačné materiály dostanú priamo pred zákazníkov bez toho, aby reklama pôsobila agresívne. Po pripojení flash disku do počítača, operačný systém spustí predvolené menu automaticky tak, aby užívateľa odkázal priamo na nahratý obsah.

Ochrana dát heslom


Na flash disk možno tiež nahrať aplikáciu pre ochranu nahratých dát pred nepovolanými užívateľmi vďaka zaheslovaniu. Po zapojení flash disku do počítača a spustení tak musí užívateľ zadať správne heslo, aby mohol nahraté dáta zobraziť.

Ochrana dát proti zmazaniu

Všetky dáta, ale aj len ich časť môžeme na flash disk nahrať s ochranou proti zmazaniu aj proti ich prepísaniu. Nahraté informácie sú tak chránené priamo úložiskom flash disku.

Pre bližšie informácie o našich aplikáciách a programoch nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.