<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Špeciálne USB

 

Ak hľadáte nové spôsoby, ako svoju spoločnosť dostať do povedomia verejnosti, potom by Vám nemali uniknúť reklamné USB disky na ukladanie dát.  Vďaka nim nielenže podporíte značku, ale predovšetkým zaujmete a potešíte svojich zákazníkov i obchodných partnerov.

V kategórii Špeciálne USB nájdete množstvo najrôznejších druhov a typov USB flash diskov o rôznych kapacitách, z ktorých si môžete vybrať práve ten, ktorý bude Vašu spoločnosť najlepšie reprezentovať. Či už hľadáte veselý tematický darček pre zákazníkov, alebo pozornosť pre svojich obchodných partnerov, určite nájdete to, čo práve potrebujete.

Ponúkame flash disky mnohých veľkostí, tvarov i rôznych materiálov. Na všetky USB v tejto kategórii je samozrejmosťou vytlačenie, vylaserovanie alebo vyrazenie Vášho firemného loga. Ak by ste nenašli optimálny dizajn, môžete využiť aj možnosti vyrobenia flash diskov na mieru podľa Vašich predstáv.