<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

USB dopravné prostriedky

USB flash disk v tvare dopravných prostriedkov bude milým a praktickým reklamným darčekom, ktorým potešíte zákazníkov aj obchodných partnerov. USB v tvare dopravných prostriedkov sú tiež určené na reklamnú potlač alebo vyrazenie loga. Vyberať môžete z rozsiahlej ponuky tvarov, alebo navrhneme a vyrobíme predmet v tvare i dizajne presne podľa Vašich predstáv tak, aby Vašu spoločnosť maximálne vystihoval. Umiestnenie Vášho loga zdarma je samozrejmosťou.

Na USB flash disky tiež môžeme nahrať informácie o Vašej spoločnosti (napr. katalógy, cenníky, fotografie produktov, atď.)