<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

USB kreditné karty

USB flash disk v tvare kreditnej karty je zaujímavým a užitočným reklamným darčekom, ktorý poteší vašich obchodných partnerov i zákazníkov. Tento USB možno vďaka praktickému tvaru nosiť napríklad v peňaženke a tak ho mať stále pri sebe. Vďaka plochému tvaru, tenkému profilu a dostatku plochy je možné na USB karty natlačiť nielen logo, ale aj ľubovoľný text, vzor, ​​plnofarebnú grafiku i fotografiu. Okrem toho možno USB kartu personifikovať unikátnym menom, emailom či kódom. Reklamná USB karta ponúka veľkú plochu na potlač na oboch stranách. Na celú prednú i zadnú stranu môžeme tlačiť akúkoľvek Vašu grafiku.

Na USB flash disky tiež môžeme nahrať informácie o Vašej spoločnosti (napr. katalógy, cenníky, fotografie produktov, atď.) USB karty s nahratými informáciami sú perfektným doplnkom reklamných kampaní aj konferencií.