<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Luxusné USB flash disky v tvare elegantného šperku budú krásnym a štýlovým darčekom pre vašich obchodných partnerov i zákazníkov. Poteší predovšetkým ženy, ktoré ich využijú ako zaujímavý a zároveň praktický doplnok. Vyberať môžete z rozsiahlej ponuky tvarov, alebo navrhneme tvar a dizajn podľa Vášho želania. Umiestnenie Vášho loga zdarma je samozrejmosťou.

Na USB flash disky tiež môžeme nahrať informácie o Vašej spoločnosti (napr. katalógy, cenníky, fotografie produktov, atď.) USB karty s nahratými informáciami sú perfektným doplnkom reklamných kampaní aj konferencií.

Na Vaše prianie vyrobíme aj krabičku na želanie v ľubovoľnom dizajne.