<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Originálny USB flash disk v tvare pera je luxusným reklamným predmetom a elegantným spomienkovým darčekom. USB pero patrí k reklamným predmetom, ktoré uľahčí každodennú prácu Vašim partnerom, zákazníkom aj Vám. Kombinuje totiž dve dnes už takmer nepostrádateľné pomôcky pre uľahčenie každodennej práce - pero a USB flash disk. Veľkosť USB pier sa napriek tomu nelíši od bežných pier.

Na telo USB pera vám natlačíme alebo vylaserujeme Vaše logo. Na Vaše prianie vyrobíme aj krabičku na pero na želanie v ľubovoľnom dizajne.

Na USB flash disky tiež môžeme nahrať informácie o Vašej spoločnosti (napr. katalógy, cenníky, fotografie produktov, atď.)