<script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

USB na mieru

 

Reklamní USB flash disk dle vašeho vlastního návrhu:

Medzi obľúbené a často využívané reklamné predmety patria najrôznejšie predmety vyrobené na mieru. Jedným z najvyhľadávanejších materiálov na výrobu unikátnych USB flash diskov je silikón a to predovšetkým pre svoju vysokú kvalitu, odolnosť, pružnosť, zdravotnú nezávadnosť a širokú paletu farieb.

Výroba vášho vlastného návrhu od 100 ks, v ľubovoľnej farbe podľa vášho želania.

Ako na to:

 1. Vaša myšlienka
  Kontaktujte nás a povedzte nám svoju predstavu alebo zašlite nákres, logo, obrázok.
  Zvoľte si materiál, farbu a počet kusov.

 1. Naša realizćia
  Počas 1-2 dní vám spracujeme digitálne 3D náhľady Vášho USB flash disku úplne ZADARMO.
 1. Výroba a dodanie
  Vašu objednávku sme schopní dodať už v lehote dvoch týždňov (termín platný od schválenia vizuálu a zaplatenia zálohy) Akonáhle si potvrdíme finálnu vzorku je možné spustenie masovej výroby a flash disky Vám doručíme behom cca 14 dní. Doprava ZADARMO.

Pre bližšie informácie o dostupných farbách alebo zákazkových úpravách konkrétnych modelov nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme.


Obchodné oddelenie